O značce

Název TRIODERM lze rozdělit na 2 části, na: Trio a Derm.

Trio – vyjadřuje 3 definice produktu: Zdraví – Krása – Ochrana

Derm – pokožka

Výrobky TRIODERM:

  • jsou vhodné pro děti s citlivou pokožkou
  • obsahují vitamíny vyživujíci a chránící pokožku
  • minimalizují riziko podráždění a vzniku sluneční alergie
  • neobsahují barviva

VýrobČeský výrobekky řady Trioderm jsou vyráběny v České republice, pokud možno z českých surovin a obalů. Splňují podmínky pro udělení známky Český výrobek. Věříme, že i vy oceníte český původ zboží.

TRIODERM je název nové řady opalovacích přípravků a zdravotnických prostředků, jejichž výrobcem je česká společnost AVEFLOR, a.s., která byla založena v roce 1995. Jedná se o firmu výhradně českou bez zahraničního kapitálu. Cílem společnosti je nabízet na českém trhu kvalitní domácí výrobky za příznivou cenu. Jsou vyráběny v tzv. čistých prostorech, které splňují nejpřísnější hygienické požadadavky na výrobu. Společnost je držitelem celé řady certifikátů a je pravidelně kontrolována, jak státními institucemi, tak i zákazníky formou auditů.

Mezi velice známe a dobře etablované značky nejen na českém trhu patří veterinární přípravky ARPALIT, zdravotnické prostředky AKUTOL, kosmetika AVEFLOR a samozřejmě také nejnovější řada TRIODERM.

Nabízíme kompletní služby počínaje vývojem nových výrobků, schvalováním výrobků, nákupem surovin a obalových materiálů až po vlastní výrobu a dopravu k zákazníkovi.

cz facebook