Ano, produkt je vhodný i pro domácí použití, rekreační sportovce, tak také ve zdravotnických zařízeních.

Nepoužívejte produkt v případě alergické reakce na některou z obsažených složek. Aplikace není vhodný na obličej, krk, citlivé oblasti těla nebo otevřené rány.

Nestříkejte produkt delší dobu, ani z kratší vzdálenosti, aby nedošlo k tvorbě omrzlin.

Je určen k aplikaci na neporušenou kůži k rychlé úlevě od bolesti spojené s pohmožděním svalů, podvrtnutím kloubů, svalovými křečemi a jinými zraněními v důsledku nárazu, pádu nebo podvrtnutí a pro zmírnění bolesti při drobných zákrocích, jako je např. venepunkce před zavedením kanyly nebo katetru do žíly.

Chladicí sprej se nanáší stisknutím rozprašovače na kůži nad postiženým místem ze vzdálenosti 15 cm od povrchu těla, aplikuje se 2 – 3x opakovaným nástřikem po dobu 5 vteřin či do vymizení pocitu bolesti.

Přechodný účinek do 3 minut.

Nestříkejte produkt delší dobu, ani z kratší vzdálenosti, aby nedošlo k tvorbě omrzlin.

Chladicí sprej se nanáší stisknutím rozprašovače na kůži nad postiženým místem ze vzdálenosti 15 cm od povrchu těla, aplikuje se 2 – 3x opakovaným nástřikem po dobu 5 vteřin či do vymizení pocitu bolesti.

Ano, produkt je vhodný pro diabetiky.

Použití u těhotných žen a v době kojení konzultovat s lékařem.

Produkt Trioderm Chladicí sprej lze používat pro děti od 3 let.

Produkt Trioderm Panthenol lze používat pro děti od 1 roku.

Produkt obsahuje: 4,5% D-Panthenol, 2% Urea + Rostlinné oleje, Vitamín E

 • Extrakt z měsíčku a olivový olej regenerují pokožku postiženou sluncem
 • Extrakt z rakytníku a vitamín E omezují vliv volných radikálů
 • HYDROVANCE® (Hydroxyethyl Urea) vysušenou pokožku jemně hydratuje

D-panthenol je tradičně používán a má následující účinky: napomáhá/podporuje hojení ran a protizánětlivé procesy pokožky.

Vitamín E – hydratuje pokožku, je tradičně používán pro své účinky: podporuje protizánětlivé procesy pokožky, je to silný antioxidant

Olivový olej – pokožce dodává intenzivní péči, chrání před působením volných radikálů, udržuje v mladistvém stavu, zvyšuje její elasticitu a posiluje tkáň, ta je pak odolnější vůči kožním poškozením.

Extrakt Rakytník a Měsíček –pomáhá obnově buněk, působí tak proti vráskám, zpevňuje tkáň a pokožku zklidňuje.

Měsíček lékařský je tradičně používán pro své účinky: zklidňující, hojivé, léčivé, regenerační a anti-aging účinky na pokožku, snižuje otoky, pomáhá obnovit kožní tkáň a tvorbu kolagenu, chrání před působením volných radikálů a následným poškozením pokožky.

Produkt můžete na pokožku aplikovat dle Vaší potřeby bez omezení. Produkt aplikujte na pokožku vždy po koupání či pobytu na slunci.

Ano, vytvořenou pěnu krouživým pohybem zlehka rozetřete po ošetřené ploše a nechte vstřebat do pokožky. Produkt poté nesmývejte. Po každém koupání aplikaci Panthenol spreje opakujte.

Ne, produkt není určen na těžké popáleniny a na ošetření závažných poranění a do otevřené rány. Trioderm Panthenol sprej je vhodný k ošetření zarudlé pokožky po nadměrném ozáření sluncem.

K ošetření drobných povrchových domácích popálenin I. stupně a povrchových popálenin  II. stupně je vhodné použít produkt Akutol sprej na popáleniny či Akutol Hydrogel.

Před aplikací nádobku dobře protřepejte. Aplikujte na postižené místo ze vzdálenosti 15-20 cm. Vytvořenou pěnu krouživým pohybem zlehka rozetřete po ošetřované ploše a nechte vstřebat do pokožky, nesmývejte. Aplikaci opakujte i několikrát denně dle potřeby. Pro dosažení extra chladivého efektu uchovávejte výrobek v lednici či jiném prostředí s nízkou okolní teplotou.

Jednoduchá, rychlá a bezkontaktní aplikace. Díky aplikaci sprejem se produkt snadno aplikuje a lehce roztírá i na citlivá a bolestivá místa. Při aplikaci se vytváří chladivý film za vzniku bohaté pěny, která pokožku zjemňuje a zvláčňuje, nezanechává mastný film. Díky složení bez parfemace je produkt vhodný pro všechny typy pokožky včetně citlivé pokožky.

Produkt Panthenol sprej neobsahuje parfém. Produkt je tedy vhodný i pro citlivou pokožku i pro děti od 1 roku. Trioderm Panthenol nemá tendenci pokožku dráždit při sklonu k alergickým reakcím na slunce. Trioderm Panthenol příjemně, decentně voní po přírodních extraktech měsíčku a rakytníku.

Trioderm CARE Chladivá pěna s arnikou je vhodná pro děti od 3 let.

Produkt obsahuje 3 % extraktu z Arniky horské. Extrakt z Arniky horské, je tradičně používán pro své protizánětlivé a antibakteriální účinky k pokožce a pro další pozitivní účinky, jako je zlepšení hojení ran, snížení bolesti a odstranění otoku. Díky unikátnímu efektu „praskající“ pěny zanechává dlouhodobý pocit chladu na bolestivém místě po bodnutí, štípnutí či kousnutí hmyzem a na otoky kůže.

Před použitím produkt řádně protřepat. Lahvičku spreje držte v rovné poloze. Krátkým přerušovaným (ne dlouhým) stlačením na ventilek naneste malé množství přípravku na postižené místo. Aplikaci opakujte dvakrát až třikrát denně, je-li třeba.

Trioderm CARE Chladivá pěna s arnikou je v aplikační formě spreje. Díky unikátnímu praskajícímu efektu se z praskající pěny stane chladivý gel, který zanechává dlouhodobý pocit chladu na bolestivém místě. Tato aplikační forma je velice zajímavá a hravá pro děti.

Trioderm CARE Chladivá pěna s arnikou je praskající pěna s extraktem z Arniky horské s chladivým efektem má dvojí účinek: chladivý a zklidňující. Používá se pro nanesení na bolestivá místa po bodnutí, štípnutí či kousnutí hmyzem a na otoky kůže.

Trioderm CARE Chladivá pěna s arnikou na pokožce neštípe. Naopak díky chladivému, praskajícímu efektu a obsahu extraktu z Arniky horské napomáhá k hojení a napomáhá ke snížení bolesti a snížení otoku na bolestivém místě po bodnutí, štípnutí čí kousnutí hmyzem.

Trioderm CARE Nosní sprej je vhodný pro celou populaci, diabetiky a pro děti od 4 let.

Ano, Trioderm CARE Nosní sprej je vhodný pro celou populaci, diabetiky a pro děti od 4 let.

Trioderm CARE Nosní sprej je vhodný pro celou populaci, diabetiky a pro děti od 4 let. Použití spreje u těhotných žen a v době kojení konzultujte s lékařem.

Produkt Trioderm CARE Nosní sprej nepoužívejte v případě alergické reakce na kteroukoli z obsažených složek přípravku. Nepoužívejte po prodělané operaci nebo úrazu nosu, vyčkejte do úplného zhojení rány, poraďte se s lékařem. Nepoužívejte u kojenců a dětí do 4 let. Použití spreje u těhotných žen a v době kojení konzultujte s lékařem.

Produkt Trioderm CARE Nosní sprej obsahuje přírodní látky Aloe vera, mořskou sůl, olej z máty rolní a zvlhčující HYDROVANCE® s kyselinou hyaluronovou (1%) a vitamínem E.

Podrobněji ke složení produktu Trioderm CARE Nosní sprej:

Aloe Vera – (Aloe vera na sebe váže vlhkost, čímž pomáhá hydrataci pokožky. Gel z listů zároveň vykazuje značně regenerační, zklidňující, zvláčňující, hojivé a chladicí schopnosti. Funguje jako antioxidant a je protizánětlivý.

Mořská sůl – 2 % (Tento produkt se používá jako exfoliant a poskytuje ochranné/antioxidační, čisticí/detoxikační a stimulační/energetizující účinky. Sodné a chlorové prvky chloridu sodného hrají různorodou a důležitou roli v mnoha fyziologických procesech. Hypertonický roztok mořské soli sliznici dehydratuje, pomáhá rozkládat hlen a také odplavuje z povrchu sliznice přítomné dráždivé látky, jako jsou mikroorganismy nebo alergeny. Pravidelná aplikace hypertonického roztoku mořské soli na sliznici přispívá ke zlepšení dýchání a k obnovení samočisticí funkce nosní sliznice, zejména při zánětu nebo pobytu v suchém a prašném prostředí.

Urea – Hydrovance® (Hydroxyethyl Urea) vysušenou pokožku jemně hydratuje

Kyselina hyaluronová – váže na sebe velké množství vody a je nápomocná při hojení jizev. Posiluje pevnost a pružnost pokožky, podporuje tvorbu nových kolagenových a elastinových vláken.

Vitamín E – hydratuje pokožku, je tradičně používán pro své účinky: podporuje protizánětlivé procesy pokožky, je to silný antioxidant

Trioderm® CARE Nosní sprej kombinuje 3 druhy účinků:

 • snižuje otok nosní sliznice
 • čistí, hydratuje nosní sliznici a urychluje její obnovu
 • zlepšuje funkci sliznice nosu

Trioderm CARE Nosní sprej lze použít k zmírnění příznaků doprovázejících záněty dutiny nosní, vedlejších nosních dutin a nosohltanu (otok nosní sliznice, výtok z nosu, kýchání, ucpání nosu, ztížené dýchání nosem, suchá nosní sliznice), ochrana, regenerace, zvlhčení nosní sliznice a zlepšení mukociliární funkce nosní sliznice při pobytu v klimatizovaném, suchém nebo prašném prostředí.

Produkt Trioderm CARE Nosní sprej lze používat opakovaně, dlouhodobě bez omezení, dle potřeby. Složení výrobku sliznici šetrně hydratuje, ochraňuje a regeneruje díky obsahu HYDROVANCE® s kyselinou hyaluronovou, hyaluronanem sodným, vitamínem E a dalších přírodních složek.

Pro maximální účinek doporučujeme: Při nachlazení nebo otoku dutiny nosní způsobené alergií aplikujte u dospělých nosní sprej 2 – 6x denně po dobu 1 – 2 vteřin. U dětí od 4 do 12 let se doporučuje ošetření provádět 2 – 3x denně po dobu 1 – 2 vteřin. Nadbytek roztoku nechat volně odtéct po sliznici nosu, potom jej vysmrkat.

Trioderm CARE Nosní sprej v dutině nosní neštípe. Produkt však není vhodný k aplikaci v případě alergické reakce na kteroukoli z obsažených složek přípravku. Aplikujte citlivě s ohledem na citlivost vaší sliznice. Nepoužívejte po prodělané operaci nebo úrazu nosu, vyčkejte do úplného zhojení rány, poraďte se s lékařem.

Ano, produkt je vhodný k použití i u alergické rýmy. Taktéž je vhodný k zmírnění příznaků doprovázejících záněty dutiny nosní, vedlejších nosních dutin a nosohltanu (otok nosní sliznice, výtok z nosu, kýchání, ucpání nosu, ztížené dýchání nosem, suchá nosní sliznice), ochrana, regenerace, zvlhčení nosní sliznice a zlepšení mukociliární funkce nosní sliznice při pobytu v klimatizovaném, suchém nebo prašném prostředí.

Díky unikátnímu, ekologickému balení BOV – obsah produktu je uvnitř nádobky vytlačován vzduchem, je vhodné použít produkt po celou dobu expirace, která je uvedena na dně produktu. Aplikace produktu je možná ve všech směrech (360°). Produkt chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.

Ústí rozprašovače produktu vložte na začátek nosní dutiny a natočte jej směrem k vnější straně nosu, aby rozprašovač nemohl poranit cévy na nosní přepážce. Stiskněte rozprašovač a mírně, nikoliv prudce, se nosem nadechněte. Aplikace produktu je možná ve všech směrech (360°). Produkt lze použít opakovaně, dlouhodobě, dle potřeby.

Trioderm CARE Pěna na velmi suchou pokožku je vhodná pro celou populaci, diabetiky a pro děti od 3 let.

Ano, Trioderm CARE Pěna na velmi suchou pokožku je vhodná pro celou populaci i diabetiky a pro děti od 3 let.

Trioderm CARE Pěnu na velmi suchou pokožku je možné použít pro celou populaci, pro děti od 3 let a pro diabetiky. Použití u dětí mladších 3 let, těhotných a kojících žen konzultujte s lékařem.

Produkt Trioderm CARE Pěnu na velmi suchou pokožku nepoužívejte v případě alergické reakce na některou z obsažených složek přípravku. V případě pochybností se poraďte s lékařem.

Pěna je vhodná k ošetření velmi suché, citlivé, strupovité pokožky nebo jako doplňková péče pro pokožku postiženou lupénkou a atopickou dermatitidou. Pěna je vhodná k ošetření i velmi suchých míst těla, jako jsou lokty, kolena, chodidla nebo paty.

Jemný parfém pokožku nedráždí (pálení, štípání). Doporučujeme neaplikovat na rány.

Pěna nezanechává pokožku mastnou či ulepenou.

Typický lipid přípravek neobsahuje.

Produkt Trioderm CARE Pěna na velmi suchou pokožku obsahuje:

 • emolienty (Myritol 318, Cetiol, Laktát sodný, Kyselina mléčná)
  přírodní hydratační složky (HYDROVANCE® , Glycerin)
 • rostlinné oleje (Pupalkový olej, Makadamiový olej, Olej z meruňkových jader)
 • Vitamín E, D- Panthenol, Hydroxyethyl Urea
 • pH slabě kyselé (4 – 5)
 • bez obsahu alergenů, bez parafinového oleje, bez barviv

Podrobné účinky složek:

 • Glycerin – hydratuje pokožku a podporuje elasticitu pokožky
 • Pupalkový olej – hydratuje pokožku, je vhodný na problematickou a citlivou pokožku. Pleť zpevňuje a pomáhá zmírňovat viditelnost drobných vrásek
 • Makadamiový olej – hydratuje pokožku a podporuje elasticitu pokožky. Po aplikaci je pokožka hedvábně jemná, hydratovaná, zvláčněná a posílená

Pěna na ošetření velmi suché, citlivé, zhrublé a strupovité pokožky nebo jako doplňková péče pro pokožku postiženou lupenkou nebo atopickou dermatitidou. Vhodná na ošetření velmi suchých míst těla, jako jsou lokty, kolena, chodidla nebo paty. Po ošetření se pokožka stává jemnější, přítomné látky suchá místa na těle ošetřují a dodají potřebnou vlhkost a vláčnost. Komplexní účinek obsažených složek přináší úlevu, zklidní a zmírní postižení.

Trioderm CARE Pěnu na velmi suchou pokožku naneste nejlépe hned po sprchování nebo mytí, dokud je kůže lehce vlhká. Ponechte pěnu vstřebat do pokožky, nesmývejte. Ošetření opakujte podle potřeby několikrát denně, použití 3x denně je obvykle dostačující. Z hygienických důvodů po použití opláchněte rozprašovač tekoucí horkou vodou a přikryjte ochranným víčkem.

Jakákoliv závažná nežádoucí příhoda související s tímto výrobkem by měla být hlášena výrobci a Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.

Spotřebujte nejdéle do data uvedeného na dne obalu, expirace je 2 roky. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.

Díky aplikaci formou pěny je konzistence produktu velice jemná a rozetření produktu je tedy velice jednoduché, rychlé a není potřeba k rozetření na pokožku příliš tlačit. Aplikaci formou pěny jistě ocení uživatelé, kteří trpící pokožkou postiženou lupénkou či atopickou dermatitidou.

 1. Pěnu naneste nejlépe hned po sprchování nebo mytí, dokud je kůže lehce vlhká.
 2. Pěnu aplikujte stiskem rozprašovače na ruku nebo postižené místo, pohybem ruky zlehka rozetřete.
 3. Pěnu ponechte vstřebat do pokožky, nesmývejte. Ošetření suchých míst opakujte podle potřeby několikrát denně, použití 3x denně je obvykle dostačující. Používejte do zlepšení stavu kůže.

Z hygienických důvodů po použití opláchněte rozprašovač tekoucí horkou vodou a přikryjte ochranným víčkem.

Pěna na ošetření velmi suché, citlivé, strupovité pokožky nebo jako doplňková péče pro pokožku postiženou lupénkou a atopickou dermatitidou. Vhodná na ošetření velmi suchých míst těla, jako jsou lokty, kolena, chodidla nebo paty.

 • Vytváří po rozetření ochranný film na povrchu pokožky, hydratuje
 • Obnovuje ochrannou bariéru pokožky
 • Vytvoří mechanickou bariéru na povrchu, brání úniku vody
 • Pro ošetření je pokožka jemnější
 • Přirozeně slabě kyselé pH brání přemnožení mikroorganismů
 • Předchází vzniku zánětů
 • Proces obnovy postiženého místa je podporován přítomností vitamínů D5 a E

Dezinfekce je vhodná pro celou rodinu, včetně dětí od 3 let.

Nevhodné pro děti do 3 let věku. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění. Opakované použití více než 10x denně může způsobit vysušení kůže.

Dezinfekce na ruce i na povrchy má účinek na viry (virucidní), bakterie (baktericidní), houby (fungicidní) a kvasinky (protikvasinkový).

Jedná se o dezinfekční přípravek osobní hygieny, který slouží k dezinfekci rukou a k dezinfekci povrchů, zařízení a nábytku.

Složení výrobku je dle receptury Světové zdravotnické organizace (WHO). Dezinfekce obsahuje účinné látky: Ethanol (denaturovaný) 79,6 % hm., peroxid vodíku (3%) 5 % hm. V dezinfekci byly použity kvalitní, certifikované suroviny, které extrémně nevysušují pokožku a nepříjemně nezapáchají.

Ne, neobsahuje parfém. Složení výrobku je dle receptury Světové zdravotnické organizace (WHO). Dezinfekce obsahuje účinné látky: Ethanol (denaturovaný) 79,6 % hm., peroxid vodíku (3%) 5 % hm.

V dezinfekci byly použity kvalitní, certifikované suroviny, které extrémně nevysušují pokožku a nepříjemně nezapáchají.

Návod k použití na ruce: Přípravku používejte dostatečné množství (2 x 3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně. Opakované použití více než 10 krát denně může způsobit vysušení kůže.

Návod k použití na povrchy: Nastříkejte dezinfekci na znečištěný povrch. Setřete nečistoty čistou papírovou utěrkou. Nastříkejte dezinfekci na očištěný povrch a nechte působit 5 minut. Zbytek dezinfekce setřete čistou papírovou utěrkou. Použité utěrky vyhoďte.

V nabídce jsou tyto velikosti balení:

 • 100 ml s mechanickým rozprašovačem
 • 250 ml s mechanickým rozprašovačem
 • 500 ml s mechanickým rozprašovačem

Čisticí gel na ruce je vhodný pro celou rodinu, včetně dětí od 3 let.

Nepoužívejte gel při přecitlivělosti na některou ze složek přípravku. Zabraňte kontaktu s očima. Nepoužívejte na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění.

Bezoplachový čisticí gel na ruce s vysokým obsahem alkoholu pro zajištění dostatečné čistoty rukou v případě nedostupnosti vody a mýdla. Obsahuje glycerin, který pokožku rukou zvlhčuje a zvláčňuje a příjemně voní po přírodním esenciálním oleji z Litsea cubeba.

Gel nezanechává na rukou lepkavý pocit, ani mastný film a nevysušuje pokožku.

Bezoplachový čisticí gel s vysokým obsahem alkoholu s obsahem glycerinu a přírodním esenciálním olejem s Litsea cubeba.

Ne, neobsahuje parfém. Trioderm CARE čisticí gel na ruce obsahuje přírodní esenciální olej Litsea cubeba, díky kterému gel příjemně voní.

Naneste gel v dostatečném množství na dlaně, rozetřete po celém povrchu rukou včetně oblastí mezi prsty a nechte jej volně zaschnout. Neoplachujte.

V nabídce jsou:

 • 50 ml
 • 250 ml s pumpičkou

Nenašli jste odpověď?

Ozvěte se na 800 900 283 nebo obchod@aveflor.cz