Produkt Panthenol sprej neobsahuje parfém. Produkt je tedy vhodný i pro citlivou pokožku i pro děti od 1 roku. Trioderm Panthenol nemá tendenci pokožku dráždit při sklonu k alergickým reakcím na slunce. Trioderm Panthenol příjemně, decentně voní po přírodních extraktech měsíčku a rakytníku.

Jednoduchá, rychlá a bezkontaktní aplikace. Díky aplikaci sprejem se produkt snadno aplikuje a lehce roztírá i na citlivá a bolestivá místa. Při aplikaci se vytváří chladivý film za vzniku bohaté pěny, která pokožku zjemňuje a zvláčňuje, nezanechává mastný film. Díky složení bez parfemace je produkt vhodný pro všechny typy pokožky včetně citlivé pokožky.

Před aplikací nádobku dobře protřepejte. Aplikujte na postižené místo ze vzdálenosti 15-20 cm. Vytvořenou pěnu krouživým pohybem zlehka rozetřete po ošetřované ploše a nechte vstřebat do pokožky, nesmývejte. Aplikaci opakujte i několikrát denně dle potřeby. Pro dosažení extra chladivého efektu uchovávejte výrobek v lednici či jiném prostředí s nízkou okolní teplotou.

Ne, produkt není určen na těžké popáleniny a na ošetření závažných poranění a do otevřené rány. Trioderm Panthenol sprej je vhodný k ošetření zarudlé pokožky po nadměrném ozáření sluncem.

K ošetření drobných povrchových domácích popálenin I. stupně a povrchových popálenin  II. stupně je vhodné použít produkt Akutol sprej na popáleniny či Akutol Hydrogel.

Ano, vytvořenou pěnu krouživým pohybem zlehka rozetřete po ošetřené ploše a nechte vstřebat do pokožky. Produkt poté nesmývejte. Po každém koupání aplikaci Panthenol spreje opakujte.

Produkt můžete na pokožku aplikovat dle Vaší potřeby bez omezení. Produkt aplikujte na pokožku vždy po koupání či pobytu na slunci.

Produkt obsahuje: 4,5% D-Panthenol, 2% Urea + Rostlinné oleje, Vitamín E

  • Extrakt z měsíčku a olivový olej regenerují pokožku postiženou sluncem
  • Extrakt z rakytníku a vitamín E omezují vliv volných radikálů
  • HYDROVANCE® (Hydroxyethyl Urea) vysušenou pokožku jemně hydratuje

D-panthenol je tradičně používán a má následující účinky: napomáhá/podporuje hojení ran a protizánětlivé procesy pokožky.

Vitamín E – hydratuje pokožku, je tradičně používán pro své účinky: podporuje protizánětlivé procesy pokožky, je to silný antioxidant

Olivový olej – pokožce dodává intenzivní péči, chrání před působením volných radikálů, udržuje v mladistvém stavu, zvyšuje její elasticitu a posiluje tkáň, ta je pak odolnější vůči kožním poškozením.

Extrakt Rakytník a Měsíček –pomáhá obnově buněk, působí tak proti vráskám, zpevňuje tkáň a pokožku zklidňuje.

Měsíček lékařský je tradičně používán pro své účinky: zklidňující, hojivé, léčivé, regenerační a anti-aging účinky na pokožku, snižuje otoky, pomáhá obnovit kožní tkáň a tvorbu kolagenu, chrání před působením volných radikálů a následným poškozením pokožky.

Produkt Trioderm Panthenol lze používat pro děti od 1 roku.

Pečujte o sebe s Triodermem

Kupte na oficiálním e-shopu, nebo ve své lékárně
Koupit Síť prodejen