V nabídce jsou tyto velikosti balení:

  • 100 ml s mechanickým rozprašovačem
  • 250 ml s mechanickým rozprašovačem
  • 500 ml s mechanickým rozprašovačem

Návod k použití na ruce: Přípravku používejte dostatečné množství (2 x 3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně. Opakované použití více než 10 krát denně může způsobit vysušení kůže.

Návod k použití na povrchy: Nastříkejte dezinfekci na znečištěný povrch. Setřete nečistoty čistou papírovou utěrkou. Nastříkejte dezinfekci na očištěný povrch a nechte působit 5 minut. Zbytek dezinfekce setřete čistou papírovou utěrkou. Použité utěrky vyhoďte.

Ne, neobsahuje parfém. Složení výrobku je dle receptury Světové zdravotnické organizace (WHO). Dezinfekce obsahuje účinné látky: Ethanol (denaturovaný) 79,6 % hm., peroxid vodíku (3%) 5 % hm.

V dezinfekci byly použity kvalitní, certifikované suroviny, které extrémně nevysušují pokožku a nepříjemně nezapáchají.

Složení výrobku je dle receptury Světové zdravotnické organizace (WHO). Dezinfekce obsahuje účinné látky: Ethanol (denaturovaný) 79,6 % hm., peroxid vodíku (3%) 5 % hm. V dezinfekci byly použity kvalitní, certifikované suroviny, které extrémně nevysušují pokožku a nepříjemně nezapáchají.

Dezinfekce na ruce i na povrchy má účinek na viry (virucidní), bakterie (baktericidní), houby (fungicidní) a kvasinky (protikvasinkový).

Jedná se o dezinfekční přípravek osobní hygieny, který slouží k dezinfekci rukou a k dezinfekci povrchů, zařízení a nábytku.

Nevhodné pro děti do 3 let věku. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění. Opakované použití více než 10x denně může způsobit vysušení kůže.

Dezinfekce je vhodná pro celou rodinu, včetně dětí od 3 let.

Pečujte o sebe s Triodermem

Kupte na oficiálním e-shopu, nebo ve své lékárně
Koupit Síť prodejen