Pěna na ošetření velmi suché, citlivé, strupovité pokožky nebo jako doplňková péče pro pokožku postiženou lupénkou a atopickou dermatitidou. Vhodná na ošetření velmi suchých míst těla, jako jsou lokty, kolena, chodidla nebo paty.

 • Vytváří po rozetření ochranný film na povrchu pokožky, hydratuje
 • Obnovuje ochrannou bariéru pokožky
 • Vytvoří mechanickou bariéru na povrchu, brání úniku vody
 • Pro ošetření je pokožka jemnější
 • Přirozeně slabě kyselé pH brání přemnožení mikroorganismů
 • Předchází vzniku zánětů
 • Proces obnovy postiženého místa je podporován přítomností vitamínů D5 a E
 1. Pěnu naneste nejlépe hned po sprchování nebo mytí, dokud je kůže lehce vlhká.
 2. Pěnu aplikujte stiskem rozprašovače na ruku nebo postižené místo, pohybem ruky zlehka rozetřete.
 3. Pěnu ponechte vstřebat do pokožky, nesmývejte. Ošetření suchých míst opakujte podle potřeby několikrát denně, použití 3x denně je obvykle dostačující. Používejte do zlepšení stavu kůže.

Z hygienických důvodů po použití opláchněte rozprašovač tekoucí horkou vodou a přikryjte ochranným víčkem.

Díky aplikaci formou pěny je konzistence produktu velice jemná a rozetření produktu je tedy velice jednoduché, rychlé a není potřeba k rozetření na pokožku příliš tlačit. Aplikaci formou pěny jistě ocení uživatelé, kteří trpící pokožkou postiženou lupénkou či atopickou dermatitidou.

Spotřebujte nejdéle do data uvedeného na dne obalu, expirace je 2 roky. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.

Trioderm CARE Pěnu na velmi suchou pokožku naneste nejlépe hned po sprchování nebo mytí, dokud je kůže lehce vlhká. Ponechte pěnu vstřebat do pokožky, nesmývejte. Ošetření opakujte podle potřeby několikrát denně, použití 3x denně je obvykle dostačující. Z hygienických důvodů po použití opláchněte rozprašovač tekoucí horkou vodou a přikryjte ochranným víčkem.

Jakákoliv závažná nežádoucí příhoda související s tímto výrobkem by měla být hlášena výrobci a Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.

Pěna na ošetření velmi suché, citlivé, zhrublé a strupovité pokožky nebo jako doplňková péče pro pokožku postiženou lupenkou nebo atopickou dermatitidou. Vhodná na ošetření velmi suchých míst těla, jako jsou lokty, kolena, chodidla nebo paty. Po ošetření se pokožka stává jemnější, přítomné látky suchá místa na těle ošetřují a dodají potřebnou vlhkost a vláčnost. Komplexní účinek obsažených složek přináší úlevu, zklidní a zmírní postižení.

Produkt Trioderm CARE Pěna na velmi suchou pokožku obsahuje:

 • emolienty (Myritol 318, Cetiol, Laktát sodný, Kyselina mléčná)
  přírodní hydratační složky (HYDROVANCE® , Glycerin)
 • rostlinné oleje (Pupalkový olej, Makadamiový olej, Olej z meruňkových jader)
 • Vitamín E, D- Panthenol, Hydroxyethyl Urea
 • pH slabě kyselé (4 – 5)
 • bez obsahu alergenů, bez parafinového oleje, bez barviv

Podrobné účinky složek:

 • Glycerin – hydratuje pokožku a podporuje elasticitu pokožky
 • Pupalkový olej – hydratuje pokožku, je vhodný na problematickou a citlivou pokožku. Pleť zpevňuje a pomáhá zmírňovat viditelnost drobných vrásek
 • Makadamiový olej – hydratuje pokožku a podporuje elasticitu pokožky. Po aplikaci je pokožka hedvábně jemná, hydratovaná, zvláčněná a posílená

Typický lipid přípravek neobsahuje.

Pěna nezanechává pokožku mastnou či ulepenou.

Jemný parfém pokožku nedráždí (pálení, štípání). Doporučujeme neaplikovat na rány.

Pěna je vhodná k ošetření velmi suché, citlivé, strupovité pokožky nebo jako doplňková péče pro pokožku postiženou lupénkou a atopickou dermatitidou. Pěna je vhodná k ošetření i velmi suchých míst těla, jako jsou lokty, kolena, chodidla nebo paty.

Produkt Trioderm CARE Pěnu na velmi suchou pokožku nepoužívejte v případě alergické reakce na některou z obsažených složek přípravku. V případě pochybností se poraďte s lékařem.

Trioderm CARE Pěnu na velmi suchou pokožku je možné použít pro celou populaci, pro děti od 3 let a pro diabetiky. Použití u dětí mladších 3 let, těhotných a kojících žen konzultujte s lékařem.

Ano, Trioderm CARE Pěna na velmi suchou pokožku je vhodná pro celou populaci i diabetiky a pro děti od 3 let.

Trioderm CARE Pěna na velmi suchou pokožku je vhodná pro celou populaci, diabetiky a pro děti od 3 let.

Pečujte o sebe s Triodermem

Kupte na oficiálním e-shopu, nebo ve své lékárně
Koupit Síť prodejen