Ústí rozprašovače produktu vložte na začátek nosní dutiny a natočte jej směrem k vnější straně nosu, aby rozprašovač nemohl poranit cévy na nosní přepážce. Stiskněte rozprašovač a mírně, nikoliv prudce, se nosem nadechněte. Aplikace produktu je možná ve všech směrech (360°). Produkt lze použít opakovaně, dlouhodobě, dle potřeby.

Díky unikátnímu, ekologickému balení BOV – obsah produktu je uvnitř nádobky vytlačován vzduchem, je vhodné použít produkt po celou dobu expirace, která je uvedena na dně produktu. Aplikace produktu je možná ve všech směrech (360°). Produkt chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C.

Ano, produkt je vhodný k použití i u alergické rýmy. Taktéž je vhodný k zmírnění příznaků doprovázejících záněty dutiny nosní, vedlejších nosních dutin a nosohltanu (otok nosní sliznice, výtok z nosu, kýchání, ucpání nosu, ztížené dýchání nosem, suchá nosní sliznice), ochrana, regenerace, zvlhčení nosní sliznice a zlepšení mukociliární funkce nosní sliznice při pobytu v klimatizovaném, suchém nebo prašném prostředí.

Trioderm CARE Nosní sprej v dutině nosní neštípe. Produkt však není vhodný k aplikaci v případě alergické reakce na kteroukoli z obsažených složek přípravku. Aplikujte citlivě s ohledem na citlivost vaší sliznice. Nepoužívejte po prodělané operaci nebo úrazu nosu, vyčkejte do úplného zhojení rány, poraďte se s lékařem.

Produkt Trioderm CARE Nosní sprej lze používat opakovaně, dlouhodobě bez omezení, dle potřeby. Složení výrobku sliznici šetrně hydratuje, ochraňuje a regeneruje díky obsahu HYDROVANCE® s kyselinou hyaluronovou, hyaluronanem sodným, vitamínem E a dalších přírodních složek.

Pro maximální účinek doporučujeme: Při nachlazení nebo otoku dutiny nosní způsobené alergií aplikujte u dospělých nosní sprej 2 – 6x denně po dobu 1 – 2 vteřin. U dětí od 4 do 12 let se doporučuje ošetření provádět 2 – 3x denně po dobu 1 – 2 vteřin. Nadbytek roztoku nechat volně odtéct po sliznici nosu, potom jej vysmrkat.

Trioderm® CARE Nosní sprej kombinuje 3 druhy účinků:

  • snižuje otok nosní sliznice
  • čistí, hydratuje nosní sliznici a urychluje její obnovu
  • zlepšuje funkci sliznice nosu

Trioderm CARE Nosní sprej lze použít k zmírnění příznaků doprovázejících záněty dutiny nosní, vedlejších nosních dutin a nosohltanu (otok nosní sliznice, výtok z nosu, kýchání, ucpání nosu, ztížené dýchání nosem, suchá nosní sliznice), ochrana, regenerace, zvlhčení nosní sliznice a zlepšení mukociliární funkce nosní sliznice při pobytu v klimatizovaném, suchém nebo prašném prostředí.

Produkt Trioderm CARE Nosní sprej obsahuje přírodní látky Aloe vera, mořskou sůl, olej z máty rolní a zvlhčující HYDROVANCE® s kyselinou hyaluronovou (1%) a vitamínem E.

Podrobněji ke složení produktu Trioderm CARE Nosní sprej:

Aloe Vera – (Aloe vera na sebe váže vlhkost, čímž pomáhá hydrataci pokožky. Gel z listů zároveň vykazuje značně regenerační, zklidňující, zvláčňující, hojivé a chladicí schopnosti. Funguje jako antioxidant a je protizánětlivý.

Mořská sůl – 2 % (Tento produkt se používá jako exfoliant a poskytuje ochranné/antioxidační, čisticí/detoxikační a stimulační/energetizující účinky. Sodné a chlorové prvky chloridu sodného hrají různorodou a důležitou roli v mnoha fyziologických procesech. Hypertonický roztok mořské soli sliznici dehydratuje, pomáhá rozkládat hlen a také odplavuje z povrchu sliznice přítomné dráždivé látky, jako jsou mikroorganismy nebo alergeny. Pravidelná aplikace hypertonického roztoku mořské soli na sliznici přispívá ke zlepšení dýchání a k obnovení samočisticí funkce nosní sliznice, zejména při zánětu nebo pobytu v suchém a prašném prostředí.

Urea – Hydrovance® (Hydroxyethyl Urea) vysušenou pokožku jemně hydratuje

Kyselina hyaluronová – váže na sebe velké množství vody a je nápomocná při hojení jizev. Posiluje pevnost a pružnost pokožky, podporuje tvorbu nových kolagenových a elastinových vláken.

Vitamín E – hydratuje pokožku, je tradičně používán pro své účinky: podporuje protizánětlivé procesy pokožky, je to silný antioxidant

Produkt Trioderm CARE Nosní sprej nepoužívejte v případě alergické reakce na kteroukoli z obsažených složek přípravku. Nepoužívejte po prodělané operaci nebo úrazu nosu, vyčkejte do úplného zhojení rány, poraďte se s lékařem. Nepoužívejte u kojenců a dětí do 4 let. Použití spreje u těhotných žen a v době kojení konzultujte s lékařem.

Trioderm CARE Nosní sprej je vhodný pro celou populaci, diabetiky a pro děti od 4 let. Použití spreje u těhotných žen a v době kojení konzultujte s lékařem.

Ano, Trioderm CARE Nosní sprej je vhodný pro celou populaci, diabetiky a pro děti od 4 let.

Trioderm CARE Nosní sprej je vhodný pro celou populaci, diabetiky a pro děti od 4 let.

Pečujte o sebe s Triodermem

Kupte na oficiálním e-shopu, nebo ve své lékárně
Koupit Síť prodejen