Trioderm CARE Chladivá pěna s arnikou na pokožce neštípe. Naopak díky chladivému, praskajícímu efektu a obsahu extraktu z Arniky horské napomáhá k hojení a napomáhá ke snížení bolesti a snížení otoku na bolestivém místě po bodnutí, štípnutí čí kousnutí hmyzem.

Trioderm CARE Chladivá pěna s arnikou je praskající pěna s extraktem z Arniky horské s chladivým efektem má dvojí účinek: chladivý a zklidňující. Používá se pro nanesení na bolestivá místa po bodnutí, štípnutí či kousnutí hmyzem a na otoky kůže.

Trioderm CARE Chladivá pěna s arnikou je v aplikační formě spreje. Díky unikátnímu praskajícímu efektu se z praskající pěny stane chladivý gel, který zanechává dlouhodobý pocit chladu na bolestivém místě. Tato aplikační forma je velice zajímavá a hravá pro děti.

Před použitím produkt řádně protřepat. Lahvičku spreje držte v rovné poloze. Krátkým přerušovaným (ne dlouhým) stlačením na ventilek naneste malé množství přípravku na postižené místo. Aplikaci opakujte dvakrát až třikrát denně, je-li třeba.

Produkt obsahuje 3 % extraktu z Arniky horské. Extrakt z Arniky horské, je tradičně používán pro své protizánětlivé a antibakteriální účinky k pokožce a pro další pozitivní účinky, jako je zlepšení hojení ran, snížení bolesti a odstranění otoku. Díky unikátnímu efektu „praskající“ pěny zanechává dlouhodobý pocit chladu na bolestivém místě po bodnutí, štípnutí či kousnutí hmyzem a na otoky kůže.

Trioderm CARE Chladivá pěna s arnikou je vhodná pro děti od 3 let.

Pečujte o sebe s Triodermem

Kupte na oficiálním e-shopu, nebo ve své lékárně
Koupit Síť prodejen